7 تا از پردرآمدترین شغل ها در سال 2023

کسب و کار های اینترنتی زیادی در جهان وجود دارد

راه‌اندازی شغل اینترنتی در ابتدا انگیزه بخش است اما چالش ها و سختی های خودش را دارد. در واقع راه‌اندازی هر نوع شغلی نیاز به تلاش زیاد و حتی در ابتدا نیاز به ایده پردازی های خلاقانه ای دارد. شغل های اینترنتی نیز مانند بسیاری از شغل های دیگر در ابتدا نیاز به حداقل سرمایه و کار تخصصی دارند اما مزیت شغل اینترنتی نسبت به انواع شغل های دیگر این است که درآمد بسیار بالایی دارند.
روش های زیادی برای کسب درآمد اینترنتی وجود دارد ما سعی کرده ایم در این مقاله هفت شغل اینترنتی پردرآمد جهان را معرفی کنیم. با ما تا آخر این مقاله همراه باشید.
مطالبی که در این مقاله مطالعه خواهید کرد:

  • شغل اینترنتی چیست؟
  • معرفی 7 شغل اینترنتی پردرآمد

شغل اینترنتی چیست؟

کسب درآمد اینترنتی با کامپیوتر

شغل اینترنتی به انجام هرگونه خدمات یا ارائه هر نوع محصولی از طریق اینترنت را گویند. در واقع در شغل اینترنتی شما با استفاده از شبکه های اینترنتی و وسایل الکترونیکی چون گوشی های هوشمند، کامپیوتر و آیپاد خدمات و محصولات خود را به مشتریان خود ارائه می‌دهید. در سال های قبل که هنوز شغل اینترنتی خاصی وجود نداشت و مردم از فروشگاه های سنتی خریداری می‌کردند، یک سری محدودیت هایی برای آنها وجود داشت اما پس از رشد شبکه های اجتماعی و راه‌اندازی یک سری فروشگاه ها و شغل های اینترنتی چون آمازون، دیجی‌کالا وغیره بسیاری از مردم با شغل های اینترنتی آشنا شدند و امروزه بسیاری از افراد از طریق این کانال ها و شبکه های اجتماعی به کسب درآمد می‌پردازند.
اگر شما نیز به دنبال شغل اینترنتی پردرآمد هستید، پس با ما تا آخر این مقاله همراه باشید.

هفت ایده شغل اینترنتی پردرآمد

1- طراحی وبسایت

اگر به دنبال راه‌اندازی شغل اینترنتی هستید و مهارت کامپیوتری خوبی دارید بهترین کار برای شما طراحی سایت بدون کد است. در دنیای امروزی بسیاری از شغل های فیزیکی به سمت آنلاین شدن می‌روند، به این مفهوم‌که اگر شما می‌تواند برای آنها وبسایت طراحی کنید البته حالا طراحی سایت بسیار ساده است زیرا با استفاده از وردپرس می‌‍‌‌‌توانید بدون حتی یک خط کدنویسی یک وبسایت کاملی طراحی کنید.

دانلود دوره صفر تا صد آموزش طراحی سایت

درآمد طراحی سایت بسیار در ایران بطور تقریبی 15 تا 20 میلیون تومان می‌باشد و در‌صورتی‌که شما کاملا حرفه ای باشید درآمد شما بسیار بیشتر ازین ها خواهد بود.

درآمد از طریق گوشی همراه بسیار راحت است

2- کدنویسی وب

اگر شما از جمله افرادی هستید که مهارت کدنویسی خوبی دارید، به شما تبریک می‌گویم زیرا یکی از پول‌سازترین و پردرآمدترین شغل های اینترنتی در دنیای امروزی است. زبان های کدنویسی جاوا اسکریپ و پایتون از پرکاربردترین برنامه های کدنویسی هستند که افراد بسیار کمی با آنها آشنا هستند. بنابراین بازار کار شما بسیار عالی است و با توجه به نوع زبانی که استفاده می‌کنید درآمد خواهید داشت اما به‌طور کلی درآمد برنامه نویسان بسیار بالا است.
یکی از مزیت های این شغل این است که شما می‌‍‌‌‌توانید در خانه نشسته و هم‌زمان چند پروژه وب‌نویسی انجام دهید و در نتیجه از چند منبع درآمد کسب کنید. میزان درآمد وب نویسان بطور تقریبی ماهانه بین 40 میلیون تا 60 میلیون نیز می‌رسد.

3- بازاریابی اینترنتی (دیجیتال مارکتینگ)

کسب و کارهای اینترنتی بسیار زیاد هستند

یکی از پردرآمدترین شغل های اینترنتی در دنیای امروزی بازاریابی اینترنتی است. به این مفهوم‌که دیجیتال مارکتر ها از طریق شبکه های دیجیتالی بازاریابی می‌کنند و فروش محصولات را افزایش می‌دهند. کارشناسان بازاریابی اینترنتی یک دیجیتال مارکتینگ قادر هستند به بهترین نحو با مخاطبین اینترنتی ارتباط برقرار کرده و آنها را متقاعد کنند تا یک محصول خاصی را بخرند و در نهایت ورودی ارگانیک وبسایت را افزایش می‌دهند.

شما می‌‍‌‌‌توانید از شغل اینترنتی دیجیتال مارکتینگ درآمد بالایی کسب کنید، زیرا شما به عنوان یک متخصص بازاریابی استراتژی محتوا طراحی کرده و سئوی وبسایت را بهبود می‌بخشید. مزیت این شغل اینترنتی نسبت به دیگر شغل ها این است که شما می‌‍‌‌‌توانید هم به‌طور حضوری فعالیت داشته باشید و هم دورکاری انجام دهید و درآمد بسیار بالایی نیز کسب کنید.
درآمد دیجیتال مارکترها بطور تقریبی در ماه 10 تا 18 میلیون تومان و حتی بیشتر نیز می‌باشد و این بستگی به کاری دارد که شما انجام می‌دهید.

برای مطالعه مقاله دیجیتال مارکتینگ کلیک کنید.

4- سئوی حرفه ای

اینفلوئنسر مارکتینگ از بهترین منابع کسب درآمد آنلاین است

با سئو آشنایی دارید؟ سئو به مفهوم بهینه سازی موتور جستجو است و به اصطلاح با استفاده از سئو می‌‍‌‌‌توانید یک وبسایت را در نتایج بالای گوگل برسانید. اکثر شغل های اینترنتی نیاز به سئو دارند. در اصل شما نمی‌‍‌‌‌توانید هیچ وبسایتی را بدون سئو بهینه سازی کنید و به درآمد برسانید، بنابراین شغل اینترنتی سئو می‌تواند به عنوان یکی از بهترین منابع درآمد برای شما باشد، زیرا صاحبان اکثر شغل های اینترنتی سئو و بهینه سازی صفحات اینترنتی خود را به متخصصان سئو واگذار می‌کنند.

در‌صورتی‌که شما با سئو آشنایی ندارید، باید تکنیک های سئو را بیآموزید و تجربه کسب کنید، سپس سراغ شغل سئو کاری بروید به دلیل این‌که سئو یک تخصص ویژه ای است که در صورتی که شما آشنا نباشید می‌تواند به وبسایت مورد نظر آسیب بزند.
میزان درآمد سئوکاران حرفه ای با توجه به میزان تخصص آنها متفاوت است و شما می‌‍‌‌‌توانید بطور تقریبی از 15 تا 25 میلیون تومان درآمد داشته باشید.

5- کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

درآمد های دلاری با استفاده از یوتیوب

شبکه های اجتماعی به عنوان یکی از رایج‌ترین منابع درآمد اینترنتی برای اکثر افراد در جهان امروزی می‌باشد. بسیاری از افراد با استفاده از گوشی های هوشمند خود از شبکه های اینستاگرام و یوتیوب درآمد کسب می‌کنند. صاحبان شغل های اینترنتی نیز با استفاده از شبکه های اجتماعی محصولات و برند خود را به مشتریان خود معرفی کرده و فروش محصولات خود را افزایش می‌دهند.
شما نیز می‌‍‌‌‌توانید از طریق شبکه های اجتماعی کسب درآمد کنید. بطور مثال یک صفحه اینستاگرامی را مدیریت کرده و فالوور صفحه مورد نظر را افزایش دهید و در مقابل از صاحب کانال مورد نظر پول دریافت کنید.

6- تدریس اینترنتی

تدریس از راه دور یا تدریس اینترنتی یکی از رایج‌ترین شغل های دنیا است به ویژه از زمانی‌که ویروس کرونا شیوع پیدا کرد، اکثر دانشگاه ها و مراکز آموزشی به تدریس دوکاری روی آورده اند. شما می‌‍‌‌‌توانید در یکی از وبسایت های آموزشی برای خود پنل باز کرده و در مقابل هر ساعت آموزش، مقدار هزینه ای دریافت کنید.

تدریس آنلاین در دنیای امروز به عنوان یکی از روش‌های پرکاربرد برای یادگیری به شمار می‌رود. با توجه به پیشرفت فناوری و ارتباطات، این روش آموزشی به راحتی قابل دسترسی برای هر کسی با دسترسی به اینترنت شده است.

تدریس آنلاین در دنیای امروز به عنوان یکی از روش‌های پرکاربرد برای یادگیری به شمار می‌رود. با توجه به پیشرفت فناوری و ارتباطات، این روش آموزشی بسیار موثر و اقتصادی است.

با تدریس آنلاین، دانشجویان می‌توانند به راحتی به مواد آموزشی دسترسی پیدا کنند و به سرعت به مطالب مورد نیازشان دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این، تدریس آنلاین به دانشجویان اجازه می‌دهد که از هر کجا و هر زمانی که می‌خواهند، به مواد آموزشی دسترسی پیدا کنند. این روش همچنین باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های مربوط به حضور در کلاس درس، اقامت و سفر می‌شود، علاوه بر آن، اساتید می‌توانند با برگزاری کلاس های آموزشی آنلاین درآمد بسیار خوبی داشته باشند.

فرض کنید یک استاد زبان انگلیسی هستید و ماهانه 200 دانشجو دارید، اگر هر دانشجو ماهانه 300 هزار تومان بابت هر کلاس پرداخت کند، در آخر هر ماه درآمد بسیار خوبی بدست خواهید آورد و در صورتی که شما بتوانید بیش از یک زبان داشته باشید و دانشجویان شما بیشتر از این باشد، بدون شک که درآمد شما بسیار بیشتر خواهد بود، به همین دلیل تدریس اینترنتی اهمیت زیادی دارد.

 

7- طراحی اپلیکیشن و بازی

امروزه اکثر مردم به دنبال سرگرمی هستند و بسیاری از برنامه نویسان با طراحی برنامه ها و بازی جذاب سرگرم کننده درآمد بسیار خوبی از اینترنت کسب می‌کنند. شما هم می‌‍‌‌‌توانید با طراحی یک اپلیکیشن سرگرم کننده یک منبع درآمد قوی برای خود بسازید. اگر تخصص آن را دارید اما ایده آن را ندارید بسیاری از افراد هستند که به شما ایده می‌‍‌‌‌دهند.
اگر ایده دارید اما تخصص آنرا ندارید، می‌‍‌‌‌توانید با یک برنامه نویس حرفه ای هماهنگ شوید و در مقابل پرداخت مقداری پول برنامه ای طراحی کرده و بفروشید که در هر دوصورت درآمد خوبی به حساب شما سرازیر خواهد شد.

سیستم های آنلاین سریع راه کسب درآمد

پولسازترین شغل اینترنتی جهان کدام است؟

اگرچه بسیاری از شغل های اینترنتی درآمد بسیار خوبی دارند اما در حال حاضر اینستاگرام یکی از پولسازترین منابع کسب درآمد در ایران است به دلیل این‌که مزیت های زیادی در این کار نهفته است. به طور مثال شما به عنوان یک ادمین اینستاگرام می‌‍‌‌‌توانید مدیریت یک صفحه را برعهده گرفته و بطور میانگین 15 تا 20 میلیون تومان حقوق دریافت کنید.
دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی نیز شغل بسیار پردرآمدی است و در صورتی‌که شما بتوانید این کار را به‌طور حرفه ای یاد بگیرید می‌‍‌‌‌توانید بصورت پورسانتی با وبسایت های بزرگ کار کنید و پول زیادی کسب کنید.

بهترین شغل اینترنتی با گوشی کدام است؟

یکی از بهترین شغل های اینترنتی که یادگیری و انجام دادن آن بسیار راحت است، کار خرید و فروش با گوشی از طریق شبکه های تلگرام و اینستاگرام است. امروزه بسیاری از افراد در خانه خود نشسته و از طریق گوشی همراه خود به کسب درآمد می‌پردازند. خرید و فروش از طریق شبکه های تلگرام و اینستاگرام بسیار رایج است و درآمد بسیار بالایی نیز دارد. به طور مثال شما می‌‍‌‌‌توانید با راه‌اندازی یک کانال تلگرام به عنوان یک پیمان اجناسی را از تولیدکنندگان بخرید و به فروشندگان عمده بفروشید و دستمزد بالایی نیز برای خود دریافت کنید.

وسایل الکترونیکی زیادی هستند که از طریق اینترنت کسب درآمد می کنند

بهترین شغل های اینترنتی جهان کدام است؟

در فضای مجازی شغل های زیادی وجود اما یکی از بهترین شغل های اینترنتی جهان خرید و فروش از آزمازون و یوتیوبری است. امروزه یوتیوب به عنوان یکی از بهترین منابع سرگرمی و کسب درآمد شناخته شده است که فعالیت کردن در آن بسیار آسان است و درآمد بالایی نیز به همراه دارد. در صورتی‌که شما بتوانید آکانت آمازونی برای خود بسازید می‌‍‌‌‌توانید مانند بسیاری از افراد دیگر از طریق آمازون اجناسی را بخرید و با سود زیادی بفروشید.

بهترین کسب و کارهای اینترنتی برای دانش آموزان

دانش آموزان می‌توانند در کنار درس خود از کسب درآمد اینترنتی نیز بهرمند شوند، زیرا بسیاری از شغل های چون فریلنسری یا اینفلوئنسری از راه دور انجام می‌شوند. فریلنسر کسی است که از طریق وبسایت های فریلنسری پروژه ای را برعهده گرفته و پس از انجام پروژه از سایت و یا صاحب کسب‌و‌کار مذکور پول دریافت می‌کند. اینفلوئنسر نیز کسی است که در شبکه های اجتماعی فعالیت کرده و فالوورهای زیادی جذب می‌کند و در نهایت از طریق تبلیغ کردن محصولات شرکت ها پول دریافت می‌کند. بطور مثال افراد مشهور اینستاگرام که ما آنها را به نام اینفلوئنسر می‌شناسیم با منتشر کردن تبلیغات شرکت ها از آنها پول هنگفتی دریافت می‌کنند. این دو شغل کاملاً مناسب دانش آموزان و دانشجویان است.

اشتراک گذاری:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

لینک های پیشنهادی از سراسر وب

خرید انواع قهوه

موفقیت و روانشناسی

محبوبترین

سهراب رستمی

سهراب رستمی

من سهراب رستمی هستم، یکی از بنیانگذاران دیجی نیکان... چندسالی است عشق وعلاقه به نویسندگی مرا وادار به تولید محتوای نوشتاری و ویدیویی کرده است، عاشق نوشتن هستم و دوست دارم همیشه با صبر، استقامت و تلاش در کنار همکاران بی نظیرم در دیجی نیکان، در خدمت شما عزیزان باشم. به امید پیروزی، آزادی و موفقیت
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در مسیر...

پست های مرتبط