تعرفه سئو سایت| لیست تعرفه های سال 2024

تعرفه سئو سایت

تعرفه سئو سایت بستگی به عوامل مختلفی دارد، از جمله میزان سختی کلمات کلیدی، تعداد کلمه کلیدی، رقابت در حوزه مورد نظر، تجربه سئو کار وغیره.
تعرفه سئو سایت یا به اصطلاح هزینه سئو سایت یکی از پر جستجوترین کلماتی است که این روزها در اینترنت بسیار جستجو می شود و سئوکاران و صاحبان کسب و کارهای مختلف به دنبال دریافت پاسخ آن هستند، بنابراین ما تصمیم گرفتیم دراین مقاله از دیجی نیکان بطور کلی به هزینه های ماهانه، ساعتی و پروژه ای سئو اشاره کنیم و در لابلای مقاله لیستی از تعرفه های خدمات سئو دیجی نیکان را به شما عزیزان ارائه دهیم.

سئو یک نیاز اساسی برای بهینه کردن وبسایت ها در گوگل است که تقریباً یکی از پر هزینه ترین روش های کسب درآمد در دنیا است و شرکت های مختلف سالانه میلیون ها دلار صرف خدمات سئو میکنند.

آمارها نشان میدهند که هرچه بیشتر روی سئو هزینه کنید، نتیجه بهتری بدست خواهید آورد اما به شرط آنکه سئو بر اساس اصول و قوانین باشد، بنابراین استفاده از خدمات سئو از اهمیت بسیاری برخوردار است، چراکه شما با سرمایه گذاری روی سئو میتوانید درآمد بسیار هنگفتی از طریق اینترنت بدست آورید.

میانگین تعرفه سئو در سال ۱۴۰۲ در ایران چقدر است؟

در حال حاضر که بنده در حال نوشتن این مقاله هستم و در بهمن ماه قرار داریم، قیمت های سئو با توجه به موارد مختلف، متفاوت است اما این نکته را نباید فراموش کنید که سئو هزینه مشخصی ندارد و اگر کسی به شما قیمت مشخص شده ای بدهد و یا تضمین کند که در مدت زمان خاصی کلمه کلیدی خاصی را در صفحه اول سئو میکند، احتمالاً دروغ است و هدف این است که پول شما را از شما بگیرند.

شرکت ها و افراد مختلف با توجه به حوزه های مختلف و با توجه به بودجه شخصی خود از ۲ میلیون تومان تا ۱۰۰ میلیون تومان برای سئو هزینه میکنند. وبسایت های نوپا و کوچک با هزینه کم اما وبسایت های بزرگی چون علی بابا و دیجی کالا ماهانه هزینه های هنگفتی را صرف سئو میکنند.

مهمترین عوامل در سئو سایت:

  • میزان فعالیت و قدرت رقبا
  • نوع سئو سایت (داخلی یا خارجی یا هر دو)
  • حوزه کاری سایت
  • میزان پشتیبانی از سئو
  • میزان سختی کلمات کلیدی
  • وضعیت و جایگاه کنونی سایت
  • میزان تجربه و تخصص سئوکار

ناگفته نماند که بعضی از شرکت ها از خدمات سئو بصورت ساعتی، بعضی از شرکت ها بصورت ماهانه و بعضی نیز بصورت پروژه ای بهره میبرند و ما نمیتوانیم مشخصا بگوییم که شما برای استفاده از خدمات سئو کدام روش را انتخاب کنید. پیشنهاد ما این است که این مطلب را تا آخر مطالعه کنید و بر اساس مزیت ها و شرایط هر روش، بهترین و مناسبترین روش سئو را برای خود انتخاب کنید.

عکس پلتفرم تعرفه سایت

تعرفه سئو ماهانه

تعرفه سئو ماهانه برای وبسایت هایی است که قصد دارند روی چند کلمه کلیدی پر رقابت و سخت کار کنند و با استخدام یک کارمند سئوکار بصورت ماهانه روی تک تک کلمات کلیدی در نتایج جستجو دیده شوند. این نوع وبسایت ها عجله ای ندارند و سعی میکنند از راه اصولی سئو به درآمد برسند.

بطور مثال شما در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت میکنید و قصد دارید یک فرد سئوکار نیمه حرفه ای استخدام کنید که ماهانه روی سئو سایت شما کار کند، حالا سئوکار مورد نظر به شما بصورت تخمینی میگوید که شما باید ماهانه حدود ۷ میلیون تومان برای مدت تقریبا یکسال حقوق بپردازید تا او بتواند روی ۳ کلمه کلیدی اصلی ”آموزش طراحی سایت، آموزش وردپرس، آموزش طراحی سایت با وردپرس” کار کند و پس از اتمام این مدت سایت شما در صفحه اول نتایج جستجو نمایش داده شود.

دراینجا اگر شما سئوکار نباشید متوجه تکنیک هایی که سئوکار شما انجام میدهد نمی شوید اما در واقع او با این ۷ میلیون تومان مجبور است ماهانه حداقل ۱ رپورتاژ آگهی بنویسد و در ازای پرداخت مبلغ مشخصی در سایت های پربازدید منتشر کند.
علاوه برآن، سئوکار مورد نظر گاهاً برای دریافت نتیجه بهتر باید لینک صفحه اصلی سایت را در صفحات مجازی منتشر کند و صدها تکنیک دیگر انجام دهد تا سایت شما روی کلمات کلیدی مورد نظر سئو شده و در صفحه اول نتایج جستجو دیده شود.

این یک روش معمول اما کاربردی است که میتوانیم بگوییم تاحدودی به صرفه است و اکثر وبسایت ها با این روش روی سئوی سایت خود کار میکنند. این نوع سایت ها معمولاً ماهانه حدود ۴ تا ۳۰ میلیون تومان هزینه سئو میپردازند.

مزیت های این روش

1- هزینه بصورت ماهانه است و مشخص است
2- زمان کافی برای کار روی کلمات کلیدی وجود دارد
3- کار سئوکار راحت تر است
4- روند سئو بطور اصولی انجام می شود

تعرفه خدمات سئو ماهانه و پروژه ای دیجی نیکان

تیم سئو دیجی نیکان با بیش از ۷ سال سابقه حضور در بازار سئو ایران و انجام پروژه های مختلف افتخار کار با شرکت های معتبر را دارد. ما اینجاییم تا به شما عزیزان کمک کنیم با استفاده از خدمات سئو حرفه ای به درآمد اینترنتی فوق العاده ای برسید.

تعرفه سئو سایت دیجی نیکان

برای دریافت تعرفه خدمات سئو دیجی نیکان روی لینک زیر کلیک کنید.

تعرفه سئو وب دیجی نیکان

تعرفه سئو پروژه ای

سئو پروژه ای نیز با توجه به شرایطی که در بالا ذکر کردیم، هزینه های متفاوتی دارد اما در کل سئو پروژه ای مخصوص وبسایت های بزرگ است که قصد دارند در بازه زمانی کوتاه روی کلمات کلیدی بسیار سخت کار کنند.

این روش برای شرکت های بزرگ است که معمولا با تیمی از سئوکاران با تجربه قرار دارد می بندند و ماهانه هزینه ای حدود ۴۰۰ تا ۸۰۰ میلیون تومان میپردازند. بلیط هواپیما نمونه ای از این نوع کلمات کلیدی است که بصورت پروه ای سئو می شود.

تعرفه سئو ساعتی

سئو ساعتی اگرچه بسیار به ندرت انجام می شود اما این یکی از روش هایی است که برای سئوکاران تازه کار و صاحبان وبسایت های نوپا بسیار مناسب است چراکه هزینه آن کم است و شما میتوانید با یک شرکت یا فرد مورد اعتماد قرارداد ببندید و در مدت زمان کوتاهی به هدف مورد نظر خود برسید.
هزینه سئو ساعتی معمولا از ۳۰ تا ۱۰۰ هزار تومان متفاوت است و بستگی به میزان تخصص سئوکار دارد.
اما این نکته نیز نباید ناگفته بماند که سئو ساعتی گاهاً با توجه به رقابت زیاد در فضای اینترنتی میتواند هزینه بیشتر و زمان بیشتری بطلبد که دراین صورت اکثرا صاحبان کسب و کارها سئو پروژه ای را ترجیح میدهند.

سئو سایت چقدر زمان میبرد؟

عکس بودجه روی سئو

همانطور که از ابتدای این مقاله راجب مقدار هزینه سئو سایت توضیح دادیم و گفتیم که سئو هزینه مشخصی ندارد بلکه با توجه به عوامل مختلف میتواند متفاوت باشد، این قضیه در مورد مقدار زمان سئو نیز صدق میکند و ما بطور مشخص نمیتوانیم میزان زمان سئو را تعیین کنیم.
اما تجربه ما در وب دیجی نیکان نشان داده است که برای سئو یک وبسایت باید حداقل ۶ ماه کار کنید تا به نتایج اولیه گوگل دست یابید.

چقدر زمان میبرد که به صفحه اول گوگل برسیم؟

در صورتیکه روی کلمات کلیدی کم رقابت کار کنید و رقبای شما قوی نباشند، رسیدن به صفحه اول گوگل دشوار نیست و ممکن است بتوانید در مدت ۶ ماه تا یکسال به صفحه اول گوگل برسید، البته باز هم تأکید میکنیم که این مدت زمان مشخص نیست.
اما در اگر شما روی کلمات کلیدی سخت و پر رقابت کار کنید، ممکن است نیاز به هزینه و تلاش چند ساله داشته باشید.

آیا سئو تضمینی واقعیت دارد؟

در ابتدای مقاله نیز توضیح دادیم که هیچکس نمیتواند تضمین کند که یک یا چند کلمه کلیدی مشخص را در مدت معینی میتواند سئو کرده و در نتایج اولیه گوگل برساند چراکه الگوریتم های گوگل همواره در حال بروز شدن هستند و قوانین سئو همیشه در حال تغییر است.

شرکت گوگل هم اعلام کرده است که اگر کسی به شما وعده سئو تضمینی را داد احتمالاً قصد دارد از شما کلاه برداری کند، بنابراین هرگز سراغ شرکت هایی که خدمات سئو را بصورت تضمینی ارائه میدهند نروید.

مقاله پیشنهادی: سئو چیست و چگونه از آن کسب درآمد کنیم؟

کلام نهایی

دراین مقاله سعی کردیم بطور خلاصه و جامع راجب تعرفه سئو به شما عزیزان توضیح دهیم، امیدواریم این مطلب مورد پسند شما عزیزان قرار گرفته باشد.

اشتراک گذاری:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

لینک های پیشنهادی از سراسر وب

خرید انواع قهوه

موفقیت و روانشناسی

محبوبترین

سهراب رستمی

سهراب رستمی

من سهراب رستمی هستم، یکی از بنیانگذاران دیجی نیکان... چندسالی است عشق وعلاقه به نویسندگی مرا وادار به تولید محتوای نوشتاری و ویدیویی کرده است، عاشق نوشتن هستم و دوست دارم همیشه با صبر، استقامت و تلاش در کنار همکاران بی نظیرم در دیجی نیکان، در خدمت شما عزیزان باشم. به امید پیروزی، آزادی و موفقیت
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در مسیر...

پست های مرتبط